Kočárek Riko Swift Natural 2019 dvojkombinace Niagara

10 500 

Kočárek Riko Swift Natural 2019 dvojkombinace Niagara od známé značky Riko je k dostátní teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Kočárek Riko Swift Natural 2019 dvojkombinace Niagara za bezkonkureční cenu 10 500,00 Kč

Katalogové číslo: 23 Kategorie: ,
Výrobce:Riko

Popis produktu

Pro maminky, které budou trávit většinu času s děťátkem ve městě, je kočárek Riko Swift Natural jako stvořený. Na první pohled zaujme dokonalou kombinací barev, jednoduché šedé a pastelové, kterou si můžete vybrat hned z několika odstínů. Velká gelová kola jsou prakticky bezúdržbová, nemusíte se obávat, že je píchnete, když najedete na ostřejší kamínek nebo obrubník. A designově dokonale ladí ke korbičce a sporťáku. A když nakoupíte o něco více než obvykle, nevadí! Do velkého úložného prostoru se toho vejde hodně a drobnosti můžete uložit do kapsiček na boku hluboké korby. Kočárek Riko Swift má řadu příjemných vychytávek, které usnadní život maminkám i jejich mrňouskům. Přečtěte si další informace o kočárku. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na modrý Riko Swift Natural v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Modrá. Název barvy Niagara. Kolečka Gelová. Model Swift. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.