Kočárek Lonex Emotion XT Ecco dvojkombinace XTE03 fialový – vystavený z prodejny

9 490 

Kočárek Lonex Emotion XT Ecco dvojkombinace XTE03 fialový – vystavený z prodejny od známého výrobce Lonex . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Kočárek Lonex Emotion XT Ecco dvojkombinace XTE03 fialový – vystavený z prodejny levně za cenu 9 490,00 Kč

Katalogové číslo: 9566 Kategorie:
Výrobce:Lonex

Popis produktu

Jediný kus za tuto neuvěřitelnou cenu. Kočárek je NOVÝ, nikdy v něm nebylo žádné miminko. Byl pouze vystavený na prodejně a párkrát na zkušební projížďce venku několik minut. Sleva 3 010 Kč! Kočárek Lonex Emotion XT, je spojením elegance, krásy a praktičnosti. Anglické slovo Emotion, znamená emoce a tento krásný kočárek ve vás vyvolá jen ty pozitivní. Perfektní zpracování a drobné detaily, dělají kočárek komfortnějším pro miminko i rodiče. 

Další vlastnosti: Barva Fialová. Název barvy XTE03 fialová. Kolečka Gelová. Model Emotion XT. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Eko kůže. Pro Holku. Vhodné do Města. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.