Kočárek Dada Paradiso Max 500 Dolomite 2019 dvojkombinace Silver

12 500 

Kočárek Dada Paradiso Max 500 Dolomite 2019 dvojkombinace Silver od známé značky Dada Paradiso , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Kočárek Dada Paradiso Max 500 Dolomite 2019 dvojkombinace Silver výhodně za 12 500,00 Kč

Katalogové číslo: 20 Kategorie: ,
Výrobce:Dada Paradiso

Popis produktu

Krásný stříbrný kočárek Dada Paradiso Max 500 ve dvojkombinaci má moderní design a skvělé vychytávky jako regulovatelné odpružení, koš se sítí a gelová kola. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na stříbrný Dada Paradiso Max 500 Dolomite v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou. Kočárek máme na prodejně, kde si ho můžete rovnou vyzkoušet a také se s ním projet po venku v reálných podmínkách se zátěží simulující váhu miminka a nákupu. Naše kočárkové specialistky vám ho navíc odprezentují do posledního šroubku:) 

Další vlastnosti: Barva Šedá. Název barvy Silver. Kolečka Gelová. Kočárky – výprodej iMrňous doporučuje. Model Max 500. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová.