Kočárek Baby Merc Mango 2021 trojkombinace s autosedačkou M/MO02/B

14 500 

Kočárek Baby Merc Mango 2021 trojkombinace s autosedačkou M/MO02/B od značky s dlouholetou historií Baby Merc , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Kočárek Baby Merc Mango 2021 trojkombinace s autosedačkou M/MO02/B výhodně za super cenu 14 500,00 Kč

Katalogové číslo: 5290 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Popis produktu

Kočárek Baby Merc Mango je skvělým kočárkem především do města, ale zvládne i horší terén. Oceníte dostatek prostoru v korbičce, která je navíc vybavena pohodlnou matrací, i ve sportovním sedáku, který lze umístit ve směru i proti směru jízdy. Kombinace tkaniny a eko kůže v netradičním zpracování zaujme na první pohled a tak budete rozhodně s tímto kočárkem vynikat. Skvělým bonusem je výbava, kterou obdržíte spolu s kočárkem, ve které je navíc i rukávník pro procházky v chladných zimních dnech. Společně s kočárkem obdržíte také autosedačku a adaptéry, díky kterým lze autosedačku připevnit k rámu kočárku. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na hnědý Baby Merc Mango ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Béžová. Název barvy M/MO02/B. Kolečka Gumová. Model Mango. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Kombinace eko kůže a textilie. Pro Holku. Vhodné do Města. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.