Kočárek Anex E/type 2021 dvojkombinace Boho – special edition- vystavený z prodejny

17 890 

Kočárek Anex E/type 2021 dvojkombinace Boho – special edition- vystavený z prodejny od spolehlivé značky Anex , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Kočárek Anex E/type 2021 dvojkombinace Boho – special edition- vystavený z prodejny momentálně k dispozici za 17 890,00 Kč

Katalogové číslo: 9567 Kategorie: ,
Výrobce:Anex

Popis produktu

Jediný kus za tuto neuvěřitelnou cenu. Kočárek je NOVÝ, nikdy v něm nebylo žádné miminko. Byl pouze vystavený na prodejně a párkrát na zkušební projížďce venku několik minut. Sleva 4 410 Kč! Kočárek Anex E/Type je krásným a moderním kočárkem, který splní požadavky i náročnější maminky, zároveň však bude skvělým módním doplňkem. Povrch z eko kůže dodává kočárku elegantní vzhled a také je snadný na údržbu. Použitý speciální materiál navíc vaše miminko ochrání proti silnému dešti ale i ostrému slunci. Kočárek je doplněn o nákupní košík a také praktický batůžek. Elegantní dvojkombinace vám bude úžasným společníkem při každé procházce. Díky vysoce odolným kolům, se nemusíte bát ani horšího terénu. 

Další vlastnosti: Barva Krémová. Název barvy Boho. Kolečka Gelová. Model E/type. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 22 kg. Materiál Eko kůže. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.